تماس با واحد فروش

۹ - ۶۶۶۷۵۰۹۰ - ۰۲۱

لوله داربستی

شرکت کیان استیل تأمین کننده انواع آهن آلات با تجربه ی بیش از سه دهه در زمینه فروش آهن آلات در خدمت شما عزیزان می‌باشد. برای مشاهده قیمت لوله داربستی با ما همراه باشید.

در این صفحه قیمت لوله داربستی اصفهان و قیمت لوله داربستی تهران به صورت روزانه بروزرسانی خواهند شد.

داربستی 1 1024x341 - لوله داربستی

لوله داربستی چیست؟

همانطور که میدانیم امروزه ساختمان های بلند نیاز به نصب و تجهیزات بیشتری دارند. یکی از این موارد تجهیزات لوله داربست می‌باشد. این سازه های فلزی که از نوع درزدار هستند در ابعاد و ضخامت های متفاوت ساخته می‌شوند. یکی از متداولترین و معروف ترین سایز های این نوع لوله 1/2 1 اینچ می‌باشد که به لوله 5 داربستی (5 سانتی) نیز گفته می‌شود. برای تولید این نوع محصول، از ورق سیاه(ورق نورد گرم) استفاده می‌شود. این نوع لوله در دو نوع سبک و سنگین نیز عرضه می‌گردد. منظور از سبک یعنی ضخامت 2 و منظور از سنگین یعنی ضخامت 2.5. از کارخانه های معروفی که این نوع لوله را تولید می‌کنند می‌توانیم اصفهان، تهران و قم را نام ببریم.

ابعاد لوله داربستی

سایز این محصول به قطر خارجی 48.3 میلی متر و ضخامت دیواره 2، 2.5 و 3 میلی‌ متر، دارای طول 6 متر و طول سفارشی از 1 تا 7 متر می‌باشد.

عوامل موثر بر قیمت لوله داربستی

تنها موردی که باعث تفاوت قیمت در این محصول می‌باشد، ضخامت آن است که در بالا گفته بودیم در ضخامت های 2، 2.5 و 3 عرضه می‌شود.

معرفی انواع داربست

در این قسمت قصد داریم که درباره 3 نوع داربست به نام های داربست مثلثی، داربست چکشی ستاره و داربست چکشی کاسه ای بحث کنیم.

داربست مثلثی

داربست مدولار مثلثی از اتصال عناصر مثلثی شکل می گیرد. این عناصر بدون نیاز به ابزار خاصی و تکنسین های متخصص به راحتی مونتاژ می شوند تا یک داربست محکم و سبک را تشکیل دهند. این نوع داربست به دلیل وزن کم اجزای خود، نصب آسان و تحمل بار بالا، کاربرد گسترده ای در اجرای انواع سقف های بتنی پیدا کرده است.

داربست مثلثی با توجه به مزیت های اجرایی و اقتصادی آن برای هر سازه ای که نیاز به سطح باربر در ارتفاع دارد توصیه می شود.

اجزای داربست مثلثی در ارتفاع های 75، 50 و 100 سانتی متر تولید می شوند و بنابراین می توان از این سیستم داربست در هر ارتفاعی استفاده کرد. اجزای داربست مثلثی به اشکال مربع و مثلث در طرح قابلیت اتصال متناسب با هر شرایط جغرافیایی موجود است و می تواند بارهای مختلفی را تحمل کند. در قاب بندی دال ها، تیرها و سازه های سنگین قاب بندی با دال های بتنی مشخص و بلند، به دلیل وزن نسبی سنگین دال ها، استفاده از داربست ضروری است.

داربست مثلثی 1024x341 - لوله داربستی

داربست چکشی ستاره

داربست چکشی یکی از انواع داربست است که استفاده از آن علاوه بر سهولت در عملیات ساختمانی باعث افزایش راندمان کار نیز می شود. این نوع داربست دارای پایه های افقی مستحکمی می باشد که ساخت داربست چکشی بر اساس اندازه های مختلف بوده و با توجه به نوع کاربری انتخاب می شوند. از جمله مزایای این داربست، نصب آسان داربست چکشی و همچنین قابل استفاده برای ارتفاعات بسیار بالا می باشد. واضح است که مقاومت و استحکام داربست چکش خورده جدید بسیار بیشتر از داربست چکش خورده دست دوم است. با توجه به تغییر قیمت داربست چکشی در بازار می توانید این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از شرکت عمران صنعت پایا تهیه نمایید.

این داربست مدولار از تکیه گاه های عمودی و مهاربندهای افقی در اندازه های مختلف تشکیل شده است. پایه های این نوع داربست در طول های 0.5، 1، 1.5، 2، 2.5 و 3 متر تولید می شود. داربست چکشی به دلیل نداشتن میله های شیبدار در نمای ساختمان بسیار مورد استفاده قرار گرفته است و فروش داربست چکشی به عنوان کارآمدترین داربست مدولار در کشور صنعت پویا محسوب می شود.

چکشی ستاره 1024x341 - لوله داربستی

داربست چکشی کاسه

یکی از ایمن ترین و جدیدترین داربست ها می‌باشد که بدون نیاز به کارشناس و دانش خاصی میتوان آن را اسمبل کرد. این نوع داربست را می‌توانیم با داربست های سنتی تلفیق و استفاده کنیم. در واقع برای این داربست‌ها پیچ و مهره مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و داربست چکشی کاسه‌ای به جای پیچ و مهره دارای پایه‌های عمودی و مهارهای افقی هستند. داربست چکشی کاسه‌ای از پایه‌های افقی مقاوم و مستحکمی برخوردار است. این پایه در اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شود که بر اساس نوع استفاده از آن می‌تواند متفاوت باشد. 

سایز بندی:
پایه ها 300 – 240 – 180 – 120 – 90 و 60 سانتی متر و با فاصله ثابت 60 سانت از نظر ارتفاع قابل تنظیم میباشد.
مهارهای افقی سنجاقی 260 – 180 – 125 – 90 و 50  سانتی که در شرایط خاص و با ارائه سفارش در اشکال دیگر قابل ساخت میباشد.
پیچ تنظیم و کفشک مربوطه بر اساس نیاز مشتری ساخته میگردد.

چکشی کاسه 1024x341 - لوله داربستی

اجزای داربست

  • لوله داربستی
  • کفشک پایه
  • کفشک فلزی
  • تخته داربست
  • مغزی
  • کاور (روپوش)
  • بست داربست

برای استعلام قیمت با شماره ی

021-66675090-9 تماس حاصل فرمایید. 

فعال کردن %10 ارزش افزوده

لوله داربستی اصفهان

لوله داربستی تهران