تماس با واحد فروش

۹ - ۶۶۶۷۵۰۹۰ - ۰۲۱

شرکت کیان استیل

شرکت کیان استیل با عنوان تجاری کیان استیل فعالیت خود را از سال 1372 آغاز نمود. تأمین آهن آلات و متریال مورد نیاز مشتریان محترم، تحویل به موقع و ارائه خدمات بهینه و نیز نیاز کارفرمایان منجربه تأسیس شرکت کیان استیل و فعالیت حقوقی این مجموعه گردید.
مدیریت و پرسنل کارآمد شرکت و نیز تجربه سال های متمادی در عرصه بازرگانی فولاد و شناسایی بازار مصرف داخل و نیاز پروژه ها از جمله عوامل موثر در پیشرفت و ارتقاء چشمگیر سطحی کیفی خدمات این شرکت می‌باشد. در سال های اخیر با توجه به حجم بالای فروش و کسب شایان توجهی از سهم بازار اقدام به واردات مستقیم پروفیل های مورد نیاز داخل و نیز برخی ورق های آلیاژی و آجدار از کارخانجات معتبر جهان نمودیم.
در این راستا پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 از شرکت (TUV intercert) آلمان و قرار گرفتن در وندر لیست اکثر شرکت های فعال در صنایع، نفت، گاز و پتروشیمی کارخانجات سیمان، نیروگاه ها و خطوط انتقال نیرو، سد سازی، انبوه سازی و … از دیگر موفقیت های این شرکت می‌باشد.
در اینجا به اطلاع کلیه کارفرمایان و مشتریان می‌رساند این مجوعه با امکانات موجود ضمن رعایت اصل نحوه برخورد با مشتریان محترم و ارائه اطلاعات روز بازار فولاد داخل و جهان و نیز بهره گیری از واحدهای مختلف خود قادر است کلیه نیاز آنان را تامین و به عنوان گسترده ترن شبکه توزیع آهن و فولاد در کشور خدمات شایان توجهی را ارائه نماید.
استیل درباره ما 1024x341 - درباره ما

این شرکت جهت ارائه بهینه و تفکیک و وظایف پرسنل، بخش های مختلف خود را به شرح ذیل معرفی می‌نماید:

  1. واحد بازرگانی
  2. واحد حقیق و توسعه بازار (R&D)
  3. واحد کنترل کیفیت (QC)
  4. واحد حمل و نقل

1- واحد بازرگانی

با توجه به نوع فعالیت و خدمات شرکت واحد بازرگانی از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل می‌شود.

الف/بازرگانی داخلی:

کارشناسان این واحد ضمن بررسی نیاز کارفرمایان و تأمین متریال و مواد اولیه پروژه ها از منابع داخلی، موجودی انبار شرکت و کارخانجات تولید کننده فولاد، از طریق واحد فروش نسبت به تحویل کالای مورد نیاز اقدام می‌نماید.

ب/بازرگانی خارجی:

این بخش عملیات توسعه تجارت بازاریابی و تأمین موجودی انبار شرکت و نیز عقد قرار داد با کارفرمایان در خصوص تأمین مقاطع و کالای مورد نیاز آنان را هدایت نموده و در صورت موجود نبودن کالای مورد نظر از طریق تولید کنندگان خارجی نسبت به تأمین نیاز مشتریان محترم اقدام می‌نماید.

2- واحد تحقیق و توسعه بازار (R&D)

در این واحد کارشناسان ضمن بررسی تحقیق در خصوص وضعیت تولید و فروش فولاد در بازارهای جهانی و داخلی و نیز میزان فولاد مورد نیاز صنایع داخلی همچنین جهت توسعه روابط اقتصادی با کارخانجات تولیدی خارج و داخل کشور ارتباط خود را به طور مستقیم با این مراکز حفظ و نسبت به ارائه اطلاعات روز به واحد بازرگانی اقدام می‌نماید.

3- واحد کنترل کیفیت (QC)

این بخش کنترل و بازرسی متریال ارسالی جهت کارفرمایان و مشتریان را برعهده داشته و ضمن بررسی و تطابق کالای ارسالی با گواهی نامه های معتبر و استانداردهای جهانی و رابطه مستقیم با واحد بازرگانی و حمل و نقل ضمن حفظ منافع کارفرمایان نسبت به تایید و تحویل مدارک به این واحد ها اقدام می‌نمایید.

4- واحد حمل و نقل

در این بخش پس از طی مراحل فروش و کنترل کیفیت نسبت به تحویل مدارک و حواله جات به مؤسسات حمل و نقل ذی صلاح نسبت به ارسال و تحویل به موقع کالای مورد نظر قدام و کارفرمایان را از مراحل کامل بارگیری، حمل و تحویل مطلع می‌نماید.